Hava Temizleme Cihazları Hakkında

Yaşadığımız her gün ortalama 23.000 kez nefes alıyoruz ama soluduğumuz havanın temiz olup olmadığını önemsemiyoruz. 2000 den fazla madde ve canlı kapalı ortam havasını kirletiyor. Yapılan araştırmalar dış ortamdaki hava ne kadar kirli olursa olsun kapalı ortam havasının en az 2 ila 5 kat, zaman zaman ise 100 kat daha kirli olduğunu gösteriyor. Sigara dumanı, göremediğimiz polen, virüs, bakteri, akar ve tozları farkında olmadan soluyoruz.

 

Demo Grup Sağlıklı Yaşam Teknolojileri  Hava Temizleme Cihazları ile gerçek zamanlı olarak soluduğumuz havanın temizlenmesine imkan sunar.

 

Bazen alerjik (hayvan tüyleri, ev toz akarları, polenler ve bakteriler) bazen astım tetikleyici (toz, sigara dumanı, kokular, otomobil ve fabrika atık gazları ve dumanları) bazen de hastalık oluşumunda önemli rol oynar, örneğin yapılan bilimsel araştırmalarla, yetişkinlerde görülen astım hastalığının 0-6 yaş çağında solunan kirli hava faktöründen kaynaklandığı saptanmıştır. Bir Amerikan Standart kuruluşu olan AHAM (hava temizleme cihazlarının gerçek temiz hava üretim oranını ve kullanılabilecek alan ölçüsünü belirler) tarafından sertifikalı Demo Grup Hava Temizleme Cihazları, Amerika da ve bir çok ülkede doktorlar tarafından 2. derece tıbbi cihaz olarak tavsiye edilmektedir.  Hava Temizleme Cihazları hava kirliliği ve ona bağlı sağlık problemlerinize (alerji, astım) mükemmel çözümü sunar.
 


Haberler Diğer Başlıklarımız


Toplam Haberler: 14